Rubber base Cashmere Daze 15ml

Rubber base Cashmere Daze 15ml

Rubber base Lychee Peel 15ml

Rubber base Lychee Peel 15ml

Rubber baza Cinnamon Kiss 15ml

Šifra proizvoda
4913
Stanje: Dostupno
17,00 €

HEMA & TPO free

Rubber baza Cinnamon Kiss je tonirana baza za gradivni gel lak (trajni lak). Ona je istovremena fleksibilna na noktu ali i dovoljno čvrsta da osigura trajnost do 4 tjedna.

Uz bezkiselinski primer Miracle base, Rubber baza odlično prijanja na prirodan nokat. Njen jedinstveni sastav bez opasnih tvari i štetnih otapala održava nokte zdravima i snažnima.Fleksibilan je i stoga pogodan za problematične nokte.

Optimalna tehnika rada za naše Rubber baze je NO file tehnika uz klizni sloj i gradivni dio baze. Za najbolje rezultate, odmastite Rubber bazu nakon polimerizacije i prije aplikacije gel lak boje.

Rubber baze su jako pogodne za oblikovanje rašpom granulacije 100/180 ukoliko je potrebno. Rubber base - gušća konzistencija za početnike i iskusne tehničare. Polimerizacija 60 sekundi LED

Pakiranje: 15ml